رفتن به محتوای اصلی
x

تالار پذیرایی فیروزه

معرفی و تاریخچه

مجموعه آموزشی رفاهی سبز، با هدفی دو منظوره در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان احداث و راه‌اندازی شد. این مجموعه هم برای رفاه کارکنان و هم اجرای برنامه‌های آموزشی غیررسمی آمادگی لازم را دارد. با توجه به حدود 24 هزار نفر پرسنل شاغل در دانشگاه،20 هزار نفر از این تعداد همواره باید در آموزش‌های  مختلف که توسط دانشگاه سامان‌دهی می‌شود شرکت کنند. برخی از این آموزش‌ها نیز ممکن است از طرف نهادهای خارج از دانشگاه برنامه‌ریزی و برگزار شود.

در این مجموعه، تالار پذیرایی سبز با آشپزخانه‌ای مجهز در کنار این تالار آماده ارائه سرویس و خدمات پذیرایی روزانه در سه نوبت به کارکنان دانشگاه است علاوه بر آن، تالار آموزشی سرو، با ظرفیت حدود 70 نفر و تالار پویش با ظرفیت حدود 50 نفر برای جلسات آموزشی طراحی و در نظر گرفته شده است.

تالار رویش تالاری است با ظرفیت حدود 180 نفر با طراحی کم نظیر و به صورت 8 گوش که برای جلسات آموزشی بزرگسالان و به صورت رودررو طراحی و راه‌اندازی شده است. این سالن با در نظر گرفتن بهترین تجهیزات و معماری، یکی از سالن‌های کم نظیر در شهر اصفهان است.

در قسمت پایینی تالار رویش و پویش، تالار فیروزه با کاربرد پذیرایی و آموزشی برای برگزاری سمینارها و همایش‌ها و رفاه کارکنان دانشگاه طراحی، اجرا و راه‌اندازی شده است. تالار فیروزه، قابلیت پذیرایی از 500 نفر را دارد. در ساخت این تالار سعی شده با استفاده از مواد بسیار ساده و صرفاً استفاده از رنگ همگون و ایجاد هارمونی، سالنی باشد با ظاهر سنتی که با سنت ساختمان‌سازی و معماری شهراصفهان متناسب و هماهنگ باشد.

نمایش تصویری